שמות האמנים והגלריות המשתתפים בפסטיבל

Ghostown – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

SWAN – גרפיטי. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

איה אורבך – גרפיקה, עיצוב. יוסף 34א' קומת גג טלפון: 054-6738309 שישי 10:00-16:00 שבת 10:00-17:00

מוניקה אזאגורי – ציור. חסן שוקרי 4, מסדה 26א' טלפון: 052-3790415 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

יעל ארליך (במסגרת בית 9) – בובנאות. הנמל 69 טלפון: 052-3897487 חמישי 18:00-20:00 שישי 09:30-12:00

אריה ארזי – ציור. מסדה 26א' טלפון: 052-3707277 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

דוד בהר פרחיה – פיסול. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

יעל בלבן – ציור והדפסים. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

פולי בלום – צילום. שער 3 (שער פלמר 2) טלפון: 04-6252844 חמישי 18:00-00:00 שישי 11:00-14:00 שבת 12:00-15:00

גבי בן חיים – פיסול. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

ניבה בן עמי – צילום. יחיאל 19 טלפון: 050-7236912, טל גבעון שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-18:00

יונתן בקר – ציור. הציונות 38 דירה 17 טלפון: 054-4371044 יעודכן בהמשך

אלחאן ג'יריס אשקר – ציור, פיסול. מסדה 19 קומה 2 טלפון: 054-8005039 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

טל גבעון – משולב. יחיאל 19 טלפון: 050-7236912 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-18:00

נטע גורן – ציור. אחד העם 14 שישי 10:00-18:00 שבת 10:00-18:00

חווה גילון – ציור. אבן גבירול 32 קומה 2 טלפון: 054-4592115 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-16:00

חמודי גנאם – צילום. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

חיים דעואל לוסקי – רב תחומי. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

מלמעלה בכיוון השעון: חן צרפתי, טל גבעון, יהונתן בקר, חוה גילון, דורון וולף, דובי הראל, גלעד תדמור, בעז נוי, דנה לין. באמצע: דנה מאירזון.

איוון הלמריך – ציור. מדרגות שמואל 12 טלפון: 052-5957580חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

דובי הראל – ציור. מסדה 26א' טלפון: 054-4477455 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

דורון וולף – ציור. בר גיורא 14 טלפון: 050-8716330 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

הדס וייס – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

מעין וייץ – ציור. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

ישראל ורטמן – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

מריה זאיקינה – ציור. הארי 20/22 טלפון: 054-5710456 מירון שישי 12:00-14:00 שבת 12:00-18:00

מכאל חלאק – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

יעקב חפץ – פיסול. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

בני טסלר – וידאו. שער פלמר 4 חמישי-שבת 24 שעות (ויטרינה שקופה)

אמנון יוהס – ציור. סמטת שמואל 4 טלפון: 052-6003304 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-14:00

ויק יעקובסון פריד – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

שירן יצהרי – צילום. העצמאות 120 טלפון: 054-9732115 שישי 10:00-14:00

יהודה יציב – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

ענבל לוטן – חיתוכי נייר. הלל 24א' קומה 3 טלפון: 054-4204596 שישי 10:00-18:00 שבת 10:00-18:00

אנה לוקשבסקי – ציור. חסן שוקרי 4 טלפון: 054-5953554 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

רחלי לוריא – רב תחומי. מדרגות שוקרי 14 קומת גג טלפון: 054-5235617 שישי 10:00-16:00 שבת 10:00-17:00

דנית לזרוס – ציור. י"ל פרץ 22 טלפון: 052-3215076 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-14:00

מימין לשמאל, מלמעלה למטה: אמנון יוהס, בית גלריה, אלי רובינשטיין, אלחאן ג'אריס, אריה ארזי, אנה מרטיושב, אנה לוקשבסקי, איל פרידלנדר, בני טסלר והסטודיו של איריס סינטרה.

דנה לין – ציור. קפה הפינה (מסדה 43) חמישי 20:00-00:00 שישי 08:00-00:00 שבת 08:00-00:00

רויטל לסיק – ציור. גאולה 35 טלפון: 054-7977315

דנה מאירזון – קיפולי נייר ופרפורמאנס. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

מנאל מחאמיד – רב תחומי. הציונות 12 טלפון: 050-2028056 בתיאום מראש בלבד

רותי מיוחס – ציור. מסדה 26א' טלפון: 052-4378994 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

אנה מרטיושב – ציור והדפסים. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

עידו מרקוס – ציור. הנביאים 12 טלפון: 052-8695190 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-16:00

אלה נאמן – ציור. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

ג'ורג' נאסר – צילום. שער פלמר 4 חמישי-שבת 24 שעות (ויטרינה שקופה)

ודים נמירובסקי – רב תחומי. שער 3 (בערב הפתיחה) טלפון: 04-6252844

בעז נוי – ציור. הנמל 61 טלפון: 052-5311541 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-15:00

ניצן סט – מיצב. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

יוס סטייבל – צילום. שער פלמר 4 חמישי-שבת 24 שעות (ויטרינה שקופה)

שחר סיוון – ציור ופיסול. הנמל 37 טלפון: 052-5670505 בתיאום מראש

אורית סימן טוב – צילום. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

איריס סינטרה – ציור. הנמל 61 טלפון: 054-5550151 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-15:00

עבד עבדי – רב תחומי. הציונות 12 טלפון: 052-8774636 בתיאום מראש בלבד

מימין לשמאל, מלמעלה למטה:עידו מרקוס – סטודיו, עבד עאבדי, רונה שחר, מוניקה אזאגורי, מוטי שובל, לידה שרת מסד, מעיין וייץ, נטע גורן, ניבה בן עמי ומור רימר.

יובל פייגלין – ציור. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

אייל פרידלנדר – פיסול בנייר וטכניקה מעורבת. יבנה 1 טלפון: 050-7417641 יעודכן בהמשך

חן צרפתי – וידאו. שער פלמר 4 חמישי-שבת 24 שעות (ויטרינה שקופה)

ינאי קלנר – קרמיקה ופיסול. יוסף 34א' טלפון: 054-6738309 שישי 10:00-16:00 שבת 10:00-17:00

ליבי קסל – צילום. הנביאים 12 טלפון: 052-6242648 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-16:00

אלי רובינשטיין – ציור. מסדה 26א' טלפון: 050-5398323 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

רביד רובנר – ציור. קפה הפינה (מסדה 43) חמישי 20:00-00:00 שישי 08:00-00:00 שבת 08:00-00:00

אבי רוזן – ציור וצילום. קפה הפינה (מסדה 43) חמישי 20:00-00:00 שישי 08:00-00:00 שבת 08:00-00:00

מור רימר – רב תחומי. רמב"ן 5א' (אפשרות גם כניסה מבר גיורא עולים מדרגות אהבת ציון) טלפון: 054-7776087 שבת 10:00-17:00

מיכאל שגיא – ציור. הנמל 61 קומה 2 טלפון: 050-5281272 חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-19:00

מוטי שובל – ציור. הלל 11 טלפון: 054-4998036 חמישי 17:00-21:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

מיריי שינאן – אמנות המיצג. בן יהודה 25 טלפון: 050-2128782 מיצג בשישי ב 12:00 בשבת ב 12:00 וב 16:00

רונה שחר – ציור. אחד העם 14 שישי 10:00-18:00 שבת 10:00-18:00

עופר שמוקלר – ציור. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

ארז שמח – גרפיטי ועיצוב. טבריה 15 טלפון: 04-8507785 שישי 10:00-14:00 שבת 11:00-12:00

לידה שרת מסד – רב תחומי. פירמידה (קיבוץ גלויות 26) טלפון: 04-8354299  שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

גלעד תדמור – ציור. מסדה 26א' חמישי 18:00-20:00 שישי 10:00-14:00 שבת 10:00-17:00

מימין לשמאל, מלמעלה למטה: יהודה יציב, יובל פייגלין, אבי רוזן, איוון הלמריך, ענבל לוטן, ויק יעוקבסון-פריד, יעקב חפץ, מנאל מחאמיד, ניצן סט ואורית סימן טוב.

במסגרת תערוכות הפועלות בזמן הפסטיבל:

בגלרית הבורדל בתערוכה "חייבת להיות דרך אחרת לרדת במדרגות":

נעמי בן אור

בשער שלוש בתערוכה MIXED IMPRESSIONS:

תמר בנאי

שירן יצהרי

נרדין סרוג'י

ינאי קלנר

מור רימר

נריה שוחט

בבית גלריה:

אתי ליבוביץ

בבית הגפן בתערוכה מחול הרוחות:

איה אבו רוקן

נור אבראהים

רובא סלאמה

נרדין סרוג'י

למיס עמאר

חנא קובטי

בקפה טיפול:

ארז שמח

מלמעלה בכיוון השעון: רביד רובנר, נעמי בן אור בסטודיו, ינאי קלנר ואיה אורבך, הסטודיו של ישראל ורטמן, הסטודיו של גבי בן חיים, אלה נאמן, דוד בהר פרחיה, Ghostwon, הדס וייס. באמצע: חמודי גנאם.

מודעות פרסומת