הליכות סטודיו – הרשימה המלאה

רשימת ההליכות המלאה

יום חמישי ה 8.6.17

1. הליכה ברח' מסדה יום חמישי ב 18:00 מדריכה: קרן בן הלל

נקודת מפגש: רח' מסדה 19. נקודת סיום: קפה הפינה – רח' מסדה 43

להרשמה לחצו כאן

2. הליכה בעיר התחתית יום חמישי ב 18:00 מדריך: ג'וני ספקטור

נקודת מפגש: רח' העצמאות 92 בית גלריה. נקודת סיום: רח' שער פלמר 2 – גלריה שער 3

ההליכה כוללת הרצאה בנושא אורבניות עתידנית מאת שחר סיון ומפגש אמן-מודל עם שרה וילנר. מקומות מוגבלים. לא מתאים לילדים. 

להרשמה לחצו כאן

3. הליכה לילה בעיר התחתית יום חמישי ב 22:30 מדריך: ג'וני ספקטור

נקודת מפגש: רח' שער פלמר 2 – גלריה שער 3. נקודת סיום: רח' העצמאות 92 – בית גלריה

להרשמה לחצו כאן

יום שישי ה 9.6.17

1. הליכה בואדי סאליב יום שישי ב 10:00 מדריכה: קרן בן הלל

נקודת מפגש: מסגד איסתיקלאל בכיכר פייצל. נקודת סיום: רח' אבן גבירול 6/ קיבוץ גלויות 26 – פירמידה

להרשמה לחצו כאן

2. הליכה בעיר התחתית יום שישי ב 10:00 מדריכה: ניקה טולסטוב

נקודת מפגש: בית 9 ברח' הנמל 69. נקודת סיום: רח' שער פלמר 4

להרשמה לחצו כאן

3. הליכה בהדר תחתון יום שישי ב 10:00 מדריכות: חן סטרובין ומעיין עזרוני – אנא לבחור מסלול בהרשמה. 

מסלול א': נקודת מפגש: רח' הנביאים 12. נקודת סיום: רח' מעלות הנביאים 21 – הנביאים חדר עבודה

מסלול ב': נקודת מפגש: רח' מדרגות שוקרי 14. נקודת סיום: רח' יחיאל 19

להרשמה לחצו כאן

4. הליכה במסדה והדר עליון ביום שישי ב 10:00 מדריכה: טל מוסקונה

נקודת מפגש: רח' בר גיורא 14. נקודת סיום: רח' טבריה 15

להרשמה לחצו כאן

5. הליכת בתי קפה במסדה ביום שישי ב 12:00 מדריכה: הדס בן ארצי

נקודת מפגש: רח' מסדה 1 -קפה טיפול. נקודת סיום: רח' הלל 49 – קפה אבאג'ור.

להרשמה לחצו כאן

6. הליכה לילה בעיר התחתית ביום שישי ב 22:30 מדריך: ואדים נמירובסקי

נקודת מפגש: רח' הנמל 37. נקודת סיום: רח' הנמל 51 – גלרית הבורדל

להרשמה לחצו כאן

יום שבת ה 10.6.17

7. הליכה בעיר התחתית ביום שבת ב 10:00 מדריכה: איריס סינטרה

נקודת מפגש: רח' הנמל 61. נקודת סיום: רח' שער פלמר 2 – גלריה שער 3

להרשמה לחצו כאן

8. הליכה בואדי סאליב ביום שבת ב 10:00 מדריך: עומר צנגוט

נקודת מפגש: מסגד איסתיקלאל בכיכר פייצל. נקודת סיום: רח' אבן גבירול 6/ קיבוץ גלויות 26 – פירמידה

להרשמה לחצו כאן

9. הליכה בהדר עליון ביום שבת ב 10:00 מדריכים: חן סטרובין

נקודת מפגש: רח' הלל 11. נקודת סיום: רח' בן יהודה 25

להרשמה לחצו כאן

10. הליכה בהדר תחתון ביום שבת ב 10:00 מדריכים: גיא יפת ודרור מאירי. אנא לבחור מסלול בהרשמה. 

מסלול א': נקודת מפגש: רח' יבנה 1. נקודת סיום: רח' י"ל פרץ 22

מסלול ב': רח' מדרגות שוקרי 14. נקודת סיום: רח' יחיאל 19

להרשמה לחצו כאן

11. הליכה בעיר התחתית בשבת ב 16:00 מדריכה: הדס בן ארצי

נקודת מפגש: רח' העצמאות 92 – בית גלריה. נקודת סיום: רח' הנמל 37

ההליכה כוללת הרצאה בנושא אורבניות עתידנית מאת שחר סיון ומפגש אמן-מודל עם שרה וילנר. מקומות מוגבלים. לא מתאים לילדים. 

להרשמה לחצו כאן

12. הליכה בואדי ניסנאס ב 15:00 מדריך: ירון לוין

נקודת מפגש: רח' הגפן 2 בית הגפן. נקודת סיום: רח' הציונות 12

להרשמה לחצו כאן

13. הליכה בואדי ניסנאס ב 17:00 מדריך: ירון לוין

נקודת מפגש: רח' הגפן 2 בית הגפן. נקודת סיום: רח' הציונות 12

להרשמה לחצו כאן

14. הליכה בהדר עליון ב 16:00 מדריכה: טל מוסקונה

נקודת מפגש: רח' הארי 20/22. נקודת סיום: רח' בר גיורא 14.

להרשמה לחצו כאן

15. הליכה במסדה והסביבה ב 16:00 מדריכה: חן סטרובין

נקודת מפגש: רח' בן יהודה 25 נקודת סיום: קפה הפינה – רח' מסדה 43

להרשמה לחצו כאן

16. הליכה בהדר תחתון ביום שבת ב 16:00 מדריך: גיא יפת

נקודת מפגש: רח' יבנה 1 נקודת סיום: רח' אחד העם 14

להרשמה לחצו כאן

17. הליכה בואדי סאליב ב 16:00 מדריך: עומר צנגוט

נקודת מפגש: מסגד איסתיקלאל בכיכר פייצל. נקודת סיום: רח' אבן גבירול 6/ קיבוץ גלויות 26 – פירמידה

להרשמה לחצו כאן