פסטיבל חתכים / סטודיו פתוח

בסוף השבוע של ה 8-10.6.17 יתקיים פסטיבל "חתכים – סטודיו פתוח".

הפסטיבל יתקיים בשכונות הדר, ואדי ניסנאס, ואדי סאליב ובעיר התחתית.

הפסטיבל בהפקת נעמה סובול ובשיתוף עם גורמים שונים בתחום האמנות והתרבות בעיר, ביניהם: סטודיו הנמלה, שער 3, גלרית הבורדל, בית גלריה, פירמידה, טבריה 15, בית 9, בית ספר לאמנות הנביאים, קפה הפינה ועוד.

הפסטיבל נתמך על ידי מנהלת עירתחתית, אגף התרבות בעיריית חיפה, מנהלת הדר ובית הגפן.

במהלך הפסטיבל יפתחו אמנים את הסטודיו שלהם לקהל הרחב ויחשפו אותו לאמנות ולתהליכי היצירה שקורים בהם. גולת הכותרת תהיה הליכות מודרכות שייצאו בכל יום ויעברו במסלולים שונים בין הסטודיות והגלריות המשתתפות. בנוסף יתקיימו אירועים בתחום התרבות והאמנות בגלריות ומתחמי אמנות שונים.

הפסטיבל יתמקד בקשר ההדוק בין האמנות לעיר. הפסטיבל הינו פיילוט ליוזמות דומות כגון "מנופים" בירושלים ו"אוהבים אמנות, עושים אמנות" בתל אביב. הוא משקף אמנות אוונגרדית ובלתי ממסדית.

מנהלת אמנותית: מור רימר.

עיצוב גרפי: עמית רוזמן.

לרשימת האמנים והגלריות המשתתפים בפסטיבל לחצו כאן.

לרשימת הליכות סטודיו המלאה כולל הרשמה לחצו כאן.

לרשימת התערוכות בפסטיבל לחצו כאן.

להורדת מפת הפסטיבל, מקרא ופלייר ב PDF לחצו כאן.

למידע בשפה הערבית לחצו כאן.

למידע בשפה הרוסית לחצו כאן.

לרשימת האירועים נא לגלול בעמוד זה עד למטה.

בקרוב תתפרסמנה רשימת ההליכות ורשימת הפעילויות בתוך הסטודיות!

אירועי הפסטיבל

אירועי הפסטיבל

פירוט:

יום חמישי ה 8.6.17

עיר תחתית – מרכז

18:00-20:00 הליכות סטודיו בעיר התחתית. נקודת מפגש: רח' העצמאות 120. להרשמה לחצו כאן

18:00-19:00 "אוהל ובית" –הצגת תאטרון חפצים –בית 9 – רח' הנמל 69

19:00-20:30 הרצאה בנושא אורבניות עתידנית מאת שחר סיון ומפגש אמן-מודל עם שרה וילנר – סטודיו הנמלה – רח' הנמל 37 (בנין ירוק)

20:30-22:00 אירוע פתיחת הפסטיבל בהשתתפות מיריי שינאן, ואדים נמירובסקי ויוס סטייבל ופתיחת התערוכה "רשמים מעורבים" – שער 3 –  רח' שער פלמר 2

אירוע בפייסבוק

22:00-01:00 פתיחת תערוכה של אמנית הפופארט אתי ליבוביץ והופעה מוזיקלית ברוח פופ-ארט (לו ריד, אנדי וורהול), שירים של Velvet Underground – בית גלריה – רח' העצמאות 92

22:00-02:00 פתיחת תערוכת יחיד של נעמי בן אור "חייבת להיות דרך אחרת לרדת במדרגות" – גלרית הבורדל (שם זמני) – רח' הנמל 51

22:30-00:00 הליכת אמנות וחיי הלילה עם ואדים נמירובסקי – נקודת מפגש: שער שלוש, רח' שער פלמר 2. להרשמה לחצו כאן

הדר

18:00-20:00 הליכות סטודיו במסדה עם קרן בן הלל – נקודת מפגש: רח' מסדה 19. נקודת סיום: קפה הפינה, מסדה 43. להרשמה לחצו כאן

20:00-22:00 פתיחת התערוכה "קווים לדמות" בקפה הפינה – רח' מסדה 43

אירוע בפייסבוק

 

יום שישי ה 9.6.17

כללי

10:00-12:00 הליכות סטודיו ברחבי העיר. להרשמה לכלל ההליכות לחצו כאן

הדר

11:00-14:00 פתיחת תערוכת תלמידים של עידו מרקוס, טליה סיון, ליבי קסל, אנה לוקשבסקי, מוטי שובל, שחר סיון ורותם עמיצור – הפנינג וחגיגות – בית ספר לאמנות הנביאים – רח' מעלות הנביאים 21

12:00-14:00 פתיחת תערוכה קבוצתית "פס ייצור" כולל מיצג של דנה מאירזון – טבריה 15 – רח' טבריה 15

אירוע בפייסבוק 

14:00-16:00 הליכת בתי קפה ואמנות במסדה ובהלל. נקודת מפגש: קפה טיפול, רח' מסדה 1. נקודת סיום: קפה אבאג'ור, רח' הלל 49. להרשמה לחצו כאן

20:00-22:00 הקרנת הסרט "עם הראש בקיר" –(גרמנית, כתוביות באנגלית) – בית ספר לאמנות הנביאים – רח' מעלות הנביאים 21

עיר תחתית – מרכז

09:30-12:30 קורס גילוף בעץ– צפייה בלבד – בית 9 – רח' הנמל 69

22:00-01:00 הופעה של להקת "פארן" – בית גלריה – רח' העצמאות 92

22:30-00:00 הליכת לילה עם ואדים נמירובסקי

עיר תחתית – ואדי סאליב

11:30-13:00 מפגש עם"תו אדריכלים" (אמיר ארז) בהרצאה וסיור – תכנון פרויקט משכן לאמנות הפירמידה והחיבור למרחב הציבורי של ואדי סאליב – פירמידה – רח' קיבוץ גלויות 26

יום שבת ה 10.6.17

כללי

10:00-12:00 הליכות סטודיו ברחבי העיר (עיר תחתית, ואדי סאליב, הדר) להרשמה לכלל ההליכות לחצו כאן

16:00-19:00 הליכות סטודיו ברחבי העיר (עיר תחתית, ואדי סאליב, הדר) להרשמה לכלל ההליכות לחצו כאן

ואדי ניסנס

15:00-17:00 סיור בתערוכה מחול הרוחות בגלריה בית הגפן, במוזיאון ללא קירות בואדי ניסנאס ומפגש עם עבד עאבדי ומנאל מחמיד בסטודיו של עבד. נקודת מפגש: גלרית בית הגפן, רח' הגפן 2. להרשמה לחצו כאן

17:00-19:00 סיור בתערוכה מחול הרוחות בגלריה בית הגפן, במוזיאון ללא קירות בואדי ניסנאס ומפגש עם עבד עאבדי ומנאל מחמיד בסטודיו של עבד. נקודת מפגש: גלרית בית הגפן, רח' הגפן 2. להרשמה לחצו כאן

19:00-22:00 אירוע נעילת הפסטיבל – בית הגפן – רח' הגפן 2

עיר תחתית – ואדי סאליב

16:00-17:00 אנסמבל הפרינג׳ תאטרון חי-פה מקריא מהמחזה של סמואל בקט "לא אני" – פירמידה – רח' קיבוץ גלויות 26

17:00-18:00 הרצאה עם מצגת של חיים לוסקי – פירמידה – רח' קיבוץ גלויות 26

18:00-20:00 מפגש ספרותי-אמנותי בהנחיית עמיקם יסעור ובהשתתפות מאיר גן אור, מרדכי הרטל, דלילה מסל-גורדון ויהונדב פרלמן והאמנית יעל בלבן. – פירמידה – רח' קיבוץ גלויות 26

עיר תחתית – מרכז

17:30-19:00 הרצאה בנושא אורבניות עתידנית מאת שחר סיון ומפגש אמן-מודל עם שרה וילנר – סטודיו הנמלה – רח' הנמל 37 (בנין ירוק)

מודעות פרסומת